Autoumyváreň

Každý deň 06:00 - 22:00

Naša umyvárka funguje na princípe umývania aktívnou penou, kvôli čomu je ekologická a chráni lak automobilu. K dispozícii je šesť programov. Cena umývania je 0,50 € na 1 minútu (všetky programy). Počas umývania môžete kedykoľvek zvoliť iný program, nemusíte vyčerpať zvolený program až do konca 50 centov. Bežné umývanie bez voskovania je možné už od 2 eur a kompletné umytie aj s ochranným voskom od 3 eur.  

Umývacie programy

Program 1: DISKY A HMYZ 

Slúži na odstránenie hmyzu z  a ostatných častí auta a na odstránenie nečistôt z hliníkových diskov. Nástrek na odstraňovanie hmyzu treba nastriekať žltým pištolom zo vzdialenosti cca 20 cm. 

Program 2: AKTÍVNA PENA S TEPLOU                            VODOU Slúží na odstránenie nečistôt z karosérie auta. Funguje na princípe napenenia, pričom pena pôsobí na nečistoty a rozpúšťa ich. Penu treba nastriekať na auto pomocou červeného náradia. 

Program 3KEFA 

Zabezpečí mechanické odstránenie nečistôt z karosérie auta, pričom z kefy tečie teplá šampónová voda. Tento program používajte len pri väčšom znečistení. Pri pravidelnom umývaní nie je potrebné použiť kefu, čo znamená, že tento program môžete preskočiť. 

  Program 4: OPLACH VYSOKYM                       TLAKOMUmýva upravenou vodou na odstránenie všetkých zvyšných chemikálií z karosérie vozidla. Umývajte vozidlo s prúdom vody zo vzdialenosti cca 20 cm od vozidla. Na tento program je potrebné používať čierné náradie.

 

 Program 5: LEŠTIACI A SUŠIACI                           VOSK Vytvára dokonalý lesk na povrchu karosérie, chráni povrch pred hrdzou a koróziou, a uľahčí následujúce čistenie auta. Je nevyhnutné opláchnuť šiestým programom. 

Program6:OPLACH OSMOTICKOU                         VODOU Zaručuje odstránenie posledných zvyškov nečistôt bez neželaných fľakov. Krásne lesklé vozidlo je výsledkom tohto programu. 

Doplnkové služby

Vysávač interiéru

    0,50  = 5 minút vysávania

Oklepávač rohoží

Tepovač interiéru

0,50 € = 2 minúty tepovania