Bonus klub

Bonus klub je určený pre zákazníkov čerpacej stanice DG Petrol. Členom Bonus klubu sa môže stáť každý zákazník, kto vyplní prihlášku. Vernostnú kartu Vám odovzdá obsluha hneď po vyplnení prihlášky. Platnosť karty je na dobu neurčitú a platí iba na čerpacej stanici DG Petrol vo Vinici. Stratu bonus karty zákazník je povinný okamžite nahlásiť na čerpacej stanici. Vydanie novej karty a pripísanie existujúcich bodov bude stáť 1 €.

Zbieranie bodov


1 bod = 1 liter paliva (Natural 95 alebo Diesel)

1 bod = 1 € za nákup v predajni

Body môžete získať keď platíte v hotovosti alebo platobnou kartou. Body nie je možné získať pri nákupe cigariet a pri dobíjani kreditu. Výhody karty nie je možné kombinovať s inými zľavami a výhodami. Nie je možné pripísať si pody a uplatniť zľavu zároveň. Aktuálny stav vašich bodov Vám oznámi obsluha čerpacej stanice pri predložení karty. Body nájdete aj na pokladničnom bloku pri realizovanej platbe.

Uplatnenie bodov


Nazbierané bonusové body si môžete vymeniť za tovar uvedený v katalógu. Pri objednaní tovaru bude z Vašej karty odpísaný príslušný počet bodov. Objednaný tovar získate hňed´ na čerpacej stanici, podmienkou je uhradenie príslušného doplatku. Doplatok je možné uhradiť len v hotovosti.

Ochrana osobných údajov


Prevádzkovateľ na základe zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov prehlasuje, že osobné údaje v žiadnom prípade neposkytne tretím osobám.